Firanka Balkonowa

Balkonowe firany są często wybieranym dodatkiem do wielu wnętrz. Nie dzieje się to bez powodu. Odpowiednio zaaranżowane okno balkonowe dużo ładniej się prezentuje, co wpływa na ogólny wygląd naszego pomieszczenia. Zyskuje na przytulności, daje wrażenie ciepła i miłego klimatu. Dodatkowo jest to świetny sposób na delikatne odświeżenie naszego salonu czy sypialni przy wykorzystaniu niewielkiego budżetu. Z pozoru mała zmiana może dać nam efekt zupełnie innej przestrzeni, a każdy z nas wie, że czasem warto coś zmienić w otoczeniu, w którym przebywamy.

Firany balkonowe z gipiurą

Ten rodzaj firan balkonowych jest dobrą opcją dla osób, które chcą uzyskać elegancki wygląd przestrzeni balkonowej przy jednoczesnym zachowaniu lekkości wykończenia. Nie przytłacza wnętrza, a nadaje mu przytulności. Świetnie wpisuje się do tak modnego obecnie stylu vintage, więc jeśli w tym klimacie chcesz urządzić swoje mieszkanie czy dom, zdecydowanie postaw na firany balkonowe z gipiurą. To rozwiązanie sprawi, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru i stylu.

Firany balkonowe na przelotkach

Czym właściwie się charakteryzują? Są to firanki posiadające odpowiednie otwory, które oczywiście są właściwie zabezpieczone plastikowymi lub metalowymi kółkami. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba za każdym razem odpinać firanek od żabek w momencie, kiedy chcemy je wyprać czy po prostu zmienić na inną. Usprawnia to proces zakładania i zdejmowania firan, co pozwala na oszczędzenie czasu. Dodatkowo zaczepianie firan o żabki niekiedy może skutkować uszkodzeniem materiału. W tym przypadku nie ma takiego problemu. Wystarczy tylko wsunąć firany na karnisz i gotowe! Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania, na pewno się z nim zaprzyjaźnisz i przeznaczysz zaoszczędzony w ten sposób czas na przyjemniejsze czynności. Zakładając firany balkonowe na przelotkach zyskujemy stylowy wygląd. Są to zdecydowanie eleganckie firany balkonowe.

Firany panelowe

Firany panelowe na okno balkonowe to opcja zapewniająca dużą dowolność, jeśli chodzi o ozdabianie okna czy drzwi balkonowych, ale też całego pomieszczenia. Jest bardzo wygodna, ponieważ dzięki zastosowaniu dwóch węższych paneli zamiast jednego obszerniejszego możemy swobodnie otwierać drzwi balkonowe, bez obaw, że firanka nam się ściągnie czy co gorsza uszkodzi. Firany panelowe są łatwe w montażu i nie ma problemu z dopasowaniem ich do rozmiaru naszej szyby. Dają możliwość odsłonięcia danego fragmentu okna, jednocześnie zasłaniając to, czego nie chcemy pokazywać.

W ofercie naszego sklepu posiadamy również: