Karnisze, Zazdrostki

Firanki to bardzo popularny element aranżacyjny okna. Spełniają rolę dekoracyjną i nadają przytulności pomieszczeniu, ponadto są bardzo praktyczne. Chronią przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczenia i przed wzrokiem ciekawskich osób. Efektownie upięte podnoszą estetykę na wyższy poziom, dzięki czemu wnętrze staje się eleganckie i klimatyczne. Aby je jednak odpowiednio zamocować i upiąć niezbędne stają się różnego rodzaju akcesoria i dodatki.

Dodatki do szycia firan - firanyines.pl

W ofercie naszego sklepu z firanami znajdują się funkcjonalne i praktyczne dodatki do firan, które pozwalają na efektowne i trwale zamocowanie tkanin i stworzenie niepowtarzalnej aranżacji okiennej. Dostępne mamy metalowe, białe mini karnisze o długości 55 cm, które można rozciągnąć do 85 cm. Akcesoria te idealnie się sprawdzą do wieszania zazdrostek i lekkich firanek. Dzięki dwóm uchwytom mocującym można je wygodnie przymocować do ściany. Biały kolor jest uniwersalny i ponadczasowy i doskonale pasuje do stylistyki różnych wnętrz dlatego karnisze w tym kolorze świetnie się sprawdzą w każdej aranżacji.

Atrakcyjne klamerki zostały specjalnie zaprojektowane do mini karnisza. Mogą posłużyć do efektownego upięcia, tworzenia dekoracyjnych fałd i marszczeń. Dodatki do firan to także haczyki samoprzylepne do zazdrostek, które wyposażone są w mocny i trwały przylepiec. Takie akcesoria zostały przeznaczone do przyklejenia na okno w dowolnym miejscu, dzięki czemu można powiesić zazdrostki w wybranym fragmencie okna.

Dodatki i akcesoria do firan i zasłon

W naszym asortymencie znajdują się także patyczki do zazdrostek, które dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Patyczki do zazdrostek zostały wykonane z metalu w kolorze białym, złotym i brązowym i zostały wyposażone w plastikowe, regulowane końcówki. W każdym komplecie znajduje się pręt o określonej długości z możliwością rozciągnięcia oraz 2 haczyki z przylepcem do przyklejenia na okno. Dzięki takim rozwiązaniom można je idealnie dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Wszystkie prezentowane dodatki do firan cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. To produkty solidne i trwałe, które będą stabilnie trzymały się na oknie. Umożliwiają trwałe i wygodne mocowanie firanek i zazdrostek, sprawiając, że praca przy tworzeniu dekoracji okiennej staje się łatwa i przyjemna. Oferujemy produkty wysokiej klasy, estetyczne i funkcjonalne. Wykorzystanie ich do aranżacji okiennych to najlepszy sposób na uzyskanie spektakularnego, pięknego efektu. Dzięki takim dodatkom każde wnętrze nabierze nietuzinkowego i eleganckiego charakteru.

Zapraszamy również do skorzystania z innych produktów:

- Firanka Tarasowa
- Firanka z Gipiurą
- Firanka Kuchenna
- Firanka Panelowa