Firanki do pokoju młodzieżowego

Liście czy raczej różowe kokardy?

Różowa, zielona czy może szara? Odpowiednie firanki w pokoju młodzieżowym oferujemy już teraz w naszym sklepie internetowym w różnych kolorach i stylach. Którą z nich wybierzesz, zależy od wielkości pokoju i upodobań młodego mieszkańca. Zaplanuj wspólnie z dzieckiem jego przestrzeń! Należy pamiętać, że w przypadku starszych dzieci, lubią one decydować o wystroju swojego pokoju. W przypadku młodych dziewczyn najczęściej wybór padnie na firanki o romantycznym charakterze, zwiewne woalki z kokardami jak np. Firanka Bianka. Męskie typy będą raczej stonowane jak oferowana Firanka 3 Listki.

Czym wyróżniają się nasze firany młodzieżowe?

To polskiej produkcji firany, które szyjemy na każdy wymiar z subtelnego przezroczystego woalu. Nasze modele są najczęściej ozdobione delikatnymi elementami w postaci kokardek, listków, kwiatków, wstawek, marszczonej taśmy w kontrastowym kolorze. Czy wiesz, że wiele modeli dostępnych jest na naszej stronie internetowej nawet w dwudziestu różnych kolorach? Przykładem są Firanka 3 Listki lub Firanka Kasia Panel. Taki wybór sprawia, że młody człowiek na pewno znajdzie swój wymarzony typ.

Dlaczego wybierać modne Firany Ines?

Po pierwsze, polski produkt. Jeśli zależy Ci na wspieraniu rodzimej produkcji i wierzysz, że polska firma może zrobić dla świata coś dobrego, jesteśmy dla Ciebie! Zajmujemy się produkcją i sprzedażą tekstyliów takich jak firany, zasłony, pościele i ręczniki. Znamy się na tym, co sprzedajemy i wiemy, jak podkreślić za pomocą naszych produktów charakter wnętrza.
Po drugie, na każdy wymiar. Napisz do nas i powiedz, jaki wymiar firanek spełni Twoje oczekiwania, a my taki uszyjemy. Zdajemy sobie sprawę z istnienia wyszukanych projektów nieruchomości, a co za tym idzie różnych wymiarów otworów okiennych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Po trzecie, cena. Nie chcesz inwestować w firany do pokoju dużych kwot? Dobrze trafiłeś. To nasz zasadniczy cel. Dzięki niskiej cenie zmieniasz wystrój wnętrza w każdej chwili, bo możesz sobie pozwolić na kupno kilku modeli jednocześnie.  

Firanki bez przesady

Dostępne u nas młodzieżowe firany stylizujemy w subtelny sposób. Nasze ozdoby nie są przesadzone, dzięki czemu mogą służyć młodemu człowiekowi na długo. Nasze firanki są ponadczasowe, czyli takie, które za chwilę nie przestaną być trendy. Każdy wie, że klasyczne motywy takie jak kokardki, kwiatki czy listki nigdy nie wyjdą z mody. Prezentowane kolorowe firanki to wyraz naszej kreatywności w Twoim domu.