Witaj na naszej stronie!

Jesteśmy polskim producentem firanek od roku 2011!

Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą wszystkich naszych wyjątkowych produktów. Posiadamy w ofercie wiele niepowtarzalnych modeli firanek, które cechuje przede wszystkim dobra jakość oraz indywidualny charakter.

Naszym głównym celem jest dostarczanie Państwu wysokiej jakości firan w możliwie jak najniższej cenie! Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci naszej firmy otrzymali maksymalnie dobrą obsługę, profesjonalną poradę oraz wsparcie w wyborze idealnych firanek. Dostosowując się do oczekiwań naszych Klientów, wprowadziliśmy również sprzedaż obrusów, które podobnie jak firany, produkujemy samodzielnie.

Nasze produkty szyjemy na miarę, dostosowując się do indywidualnych wymogów Klientów – jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu firany na każdy wymiar, nawet ten niestandardowy.

Prowadzimy również sprzedaż hurtową. Do każdej zakupionej firanki otrzymają Państwo paragon fiskalny lub fakturę.

Uwaga! W okresach przedświątecznych firanki wysyłane są do 6 dni roboczych. Firanki kupione tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia bądź Świętami Wielkanocnymi będą wysyłane po Świętach.

Zgodnie z art. 81.1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich, kopiowanie tekstu, zdjęć oraz wzorów Firan jest kategorycznie zabronione i będzie prawnie ścigane oraz zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.