Firanka Okienna

Firanki to bardzo popularny system osłaniania okien. Taka dekoracja wpływa pozytywnie na estetykę wnętrza i podnosi jego atrakcyjność na wyższy poziom. Efektowne upięte firanki nadają pomieszczeniu klimatu i przytulności, ocieplają je i wprowadzają przyjazną atmosferę. Oprócz walorów estetycznych firanki spełniają także ważną rolę praktyczną. Dzięki nim można operować ilością światła słonecznego, wpadającego do pomieszczenia i chronić się przed wzrokiem ciekawskich przechodniów.

Bogata oferta firanek okiennych

Niniejsza kategoria obejmuje szeroki i różnorodny wybór modeli i wzorów, idealnie wpisujących się w najnowsze, modowe trendy. Każda firanka okienna jest wykonana bardzo estetycznie i z dbałością o najmniejszy detal. Tekstylia okienne zostały uszyte z wysokiej jakości materiałów. Piękny woal o gładkim splocie połączony z materiałem o różnych wzorach, takich jak, np. kwiaty magnolii, róże czy kwiaty i truskawki stanowi idealne zastawienie, które można dopasować do każdej aranżacji. W ofercie mamy także firanki z gładką tkaniną zasłonową w jednobarwnym kolorze, tekstylia z doszytymi bokami uszyte z samego woalu, a także firanki uszyte z tkaniny zasłonowej.

Atrakcyjna aranżacja okna

Prezentowane dekoracje okienne prezentują się niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym. Niektóre modele wyposażone zostały w dodatkowe, efektowne akcesoria, takie jak ozdobne kokardy, piękna gipiura, szarfy do upinania czy dobrane kolorystycznie, połyskliwe tasiemki. Dzięki tak atrakcyjnym dekoracjom firanka okienna prezentuje się niezwykle stylowo i z klasą. To produkty bardzo eleganckie, które świetnie się wpiszą do stylistyki każdego wnętrza. Aranżacja okna z pięknymi firankami w roli głównej wybije się się na pierwszy plan całego wnętrza, czyniąc je nietuzinkowym i jedynym w swoim rodzaju.

Funkcjonalność i wygoda

Nasza bogata kolekcja firanek cechuje się nie tylko niepowtarzalnym, wyjątkowym wyglądem, ale także wysokim poziomem funkcjonalności. Firanka okienna umieszczona jest na marszczonej taśmie, co ułatwia upinanie oraz umożliwia praktyczny system mocowania, taki jak żabki, haczyki lub karnisz rurkowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu firanki są bardzo wygodne do upinania. Prezentowane modele idealnie układają się w upięciach, ponieważ woal jest materiałem miękkim i delikatnym. To tekstylia bardzo wygodne w pielęgnacji i codziennym użytkowaniu. Pierze się je w temperaturze 30-40°C , a ilość prań nie ma wpływu na ich nienaganną kondycję, ponieważ to produkty trwałe i wytrzymałe.

Dużym atutem naszej oferty jest możliwość uszycia firan na każdy wymiar, nawet ten niestandardowy.